Науково-методичний супровід навчально-виховного процесу з історії та правознавства
Блог методиста
- Асоціація "Нова доба"
- Блог "Районна історико-краєзнавча конференція"
- Викладання предметів освітньої галузі "Суспільствознавство"у 2017/2018 н.р
- Інститут національної пам'яті
- Науково-методична лабораторія суспільствознавчих дисциплін КОІППО
- Просвітницький педагогічний інтернет-клуб "Державність України в датах""
- Районний методичний кабінет
середа, 13 травня 2020 р.
понеділок, 11 травня 2020 р.
ІІ районна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді
Попри карантин з березня по травень 2020 року розпочала свою роботу ІІ районна краєзнавча конференція учнівської молоді присвячена 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на тему "Друга світова війна у спогадах очевидців".
Друга світова війна не оминула жодної української родини. Захищати своїх рідних та свій дім до лав Червоної армії пішли понад 7 мільйонів українців. В арміях Союзників воювали 250 тисяч військових українського походження, а в Українській повстанській армії – понад 100 тисяч воїнів. Українці зробили значний внесок у спільну перемогу над нацизмом, яка була б неможливою без незламності та людської гідності сотень тисяч звичайних людей. За кожною з наведених вище цифр стоять долі конкретних людей. Без їхніх історій наша пам’ять про Другу світову війну не буде цілісною.8 травня 2020 року на блозі "Районна історико-краєзнавча конференція" будуть розташовано матеріали учасників краєзнавчої конференції за посиланням
четвер, 7 травня 2020 р.
Матеріали до відзначення Дня пам’яті та примирення (8 травня) та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня)
Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства (загинуло від 50 до 85 мільйонів людей). Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни. Та війна стала можливою через змову антигуманних режимів – нацистського і радянського, які ставили геополітичні інтереси вище прав і свобод людини. Крім того, слабкість, страх і нерішучість міжнародної спільноти заохочували агресорів до все більшого розмаху злочинів.
ДЕТАЛЬНІШЕ
ДЕТАЛЬНІШЕ
Підписатися на:
Дописи (Atom)